Cestovní postýlka

Cestovní postýlka

Při cestách na dovolenou s malými dětmi určitě využijete skládací cestovní postýlky, navíc je lze využít i při přesunech mezi příbuznými. Cestovní postýlky lze dnes sehnat za relativně dostupnou cenu a při správném výběru vám ušetří mnoho starostí.

Mobilní dětská postýlka

Cestovní postýlky jsou velmi skladné, obvykle je lze včetně skládací matrace snadno složit do větší tašky. Postýlku proto oceníte při častých přesunech s nejmenšími a můžete je využít i na dovolené. Řada rodin používá lehké postýlky také doma, protože se snadno přesouvají a dají se kdykoliv složit. Cena běžných cestovních postýlek začíná již lehce nad 1000 Kč.

Bezpečnost především

Při nákupu cestovní postýlky dbejte především na serióznost prodejce a patřičné atesty. Opakované skládání a cestování kladou na konstrukci výrazně vyšší nároky, proto je třeba věnovat kvalitě provedení náležitou pozornost. Všechny řádně schválené výrobky jsou samozřejmě zcela bezpečné a zajišťují dostatečný komfort. Přesto neváhejte vše důkladně vyzkoušet, vyhnete se tak možným pozdějším problémům.

Postýlky pro náročné

Pokud vám nestačí základní výbava, vyrábí se i komfortní postýlky, které jsou vybaveny polohovacím patrem, přebalovacím pultem, vlezem a kolečky pro snadný přesun. Pokud uvažujete o luxusnější postýlce, připravte se na cenu v řádu několika tisíc a samozřejmě také výrazně vyšší váhu a větší rozměry ve sbaleném stavu. Podobné postýlky se proto hodí zejména pro méně časté přesuny a cesty autem.
 

Štítky: Cestování Děti Postel